zak
Szkoły dla dorosłych za darmo!
12.12.12
FIRMA COLTEL SP. Z O.O. SZUKASZ PRACY DODATKOWEJ? POLECAMY!
coltel

Firma Coltel Sp. z o.o. S.K.A należy do Grupy Kapitałowej Philipiak Polska, która nieprzerwalnie od 2001 roku realizuje jej podstawową misję – promocję zdrowego stylu życia. Wsparcie projektów zdrowotnych, promocja właściwego sposobu odżywiania i edukacyjna działalność w kwestiach zdrowia są priorytetami w tworzeniu strategii rozwoju firmy.

Od 2007 roku spółka Coltel Sp. z o.o. S.K.A. obsługuje nowoczesne oddziały Call Center w Olsztynie, Łodzi, Toruniu, Warszawie i Lublinie. Największą wartością firmy są jej pracownicy. W tej chwili ponad 300 telemarketerów, mając w pamięci misję firmy, przyczynia się do jej rozwoju.

Szukamy studentów, uczniów i słuchaczy szkół  policealnych w trybie zaocznym do telefonicznego umawiania prezentacji reklamowych.

Wymagamy:

Komunikatywności i umiejętności nawiązywania dobrych relacji z klientami
Życzliwości i kreatywności
Kultury osobistej
Wysokiej motywacji do pracy
Samodyscypliny i dobrej organizacji pracy
Uśmiechu w głosie
Nienagannej dykcji
Wykształcenia min. średniego

Oferujemy:

Pracę dwuzmianową 6,5 godziny dziennie (08:00 – 14:30 oraz 14:30 – 21:00) + dwie soboty do |Wyboru w miesiącu – jeśli uczysz się w trybie zaocznym dopasujemy grafik pod Twoje zajęcia
|Konkurencyjne wynagrodzenie: wysoka podstawa (8,1 brutto)+ bardzo atrakcyjna prowizja