Harmonogram zjazdów w roku szkolnym 2017/18

1 września 2017

Szanowni Państwo zamieszczamy harmonogramy zjazdów w roku szkolnym 2017/18

Harmonogramy podzielone są nazwami szkół  i semestrami. Proszę odczytać przydział  właściwy swojemy semestrowi  i kierunkowi.

W ramach Policealnej Szkoły Kosmetycznej zawiera się  - technik usług kosmetycznych

W ramach Policealnej Szkoły CNIB Żak zawiera się  - t. administracji , t. rachunkowowści , t. BHP , Florystyka

W ramach Niepublicznej  Policealnej Szkoły Zawodowej Żak - wszystkie kierunki jednoroczne-PŁATNE

Liceum Ogółnokształcące dla Dorosłych Żak - liceum ogólnoktałcące

W ramach Policealnej Szkoły Medycznej Żak - technik masażysta

Harmonogram zjazdów - Policealna Szkoła CNiB Żak

Harmonogram zjazdów - Policealna Szkoła Kosmetyczna Żak

Harmonogram zjazdów - LO dla Dorosłych Żak

Harmonogram zjazdów- Niepubliczna Policealna Szkoła Zawodowa Żak

Harmonogram zjazdów- Policealna Szkoła Medyczna Żak

Harmionogram zjazdów - Policealna Szkoła CNiB Żak

Informacje o planach , Słuchacze pierwszych sem.darmowych otrzymają podczas spotkania dn.23.09  w LO 2 ( ZSO 1 ) ul Małłków 3 - za Teatrem S. Jaracza .O godzinach rozpoczęcia  poinfomujemy Państwa 18.09 za pośrednictwem www.

Dla sem. wyższych,  plan będzie zamieszczony  20.09- zajęcia zgodnie z harmonogramem.

Dla technika masażysty, plan będzie zamieszczony 15.09 -  przypominamy : zajęcia rozpoczynają się 21.09 (czwartek w godzinach popołudniowych)

Październik - zgodnie z harmonogramem - pierwsze i drugie sem. szkół jednorocznych płatnych.  Zrezygnowaliśmy ze zjazdu inaugurującego z uwagi na Państwa prośby ( dodatkowe koszty związane z dojazdem  na zjazd organizacyjny)

Przypominamy - czesne w szkołach płatnych, nie odpowiada miesiącom nauki - jest podzielone na 5 równych rat w sem.

Prosimy o pilne dostarczenie brakujących zaświadczeń lekarskich . Bez nich nie możemy wydawać Państwu zaświadczeń do ZUS , PCPR itp. , czy też legitymacji szkolnych.