dZapisz się jKontakt uMiasto

Komórkomania w ŻAKu! Dzień Dawcy szpiku z DKMS!

13 grudnia 2018

W dniach 15-16.12.2018r. szkoła ŻAK w Olsztynie oragnizuje akcję KOMÓRKOMANIA z DKMS!

Podczas akcji wszyscy będą mieli możliwość zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Ten bezinteresowny gest często jest ostatnią szansą na życie dla Pacjenta cierpiącego na białaczkę lub inny nowotwór krwi.

Rejestracja jest bardzo prosta i bezbolesna! Wystarczy przyjść do naszego stoiska, wypełnić formularz i za pomocą specjalnych pałeczek pobrać wymaz z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

Miejsce akcji: Szkoła Żak, ul. Artyleryjska 3c, Olsztyn.

Stoisko znajduje się na II piętrze nad Wydziałem Gospodarczym Sądu Rejonowego w Olsztynie.

Zapraszamy 15 i 16 grudnia w godzinach 9.00-15.00

Im więcej zarejestrowanych potencjalnych Dawców, tym większa szansa dla chorych na znalezienie "bliźniaka genetycznego".

Przyłącz się do walki z nowotworami krwi!

Twoje wsparcie ma znaczenie!