Wyniki egzaminów zawodowych

20.3.2020

Szanowni Słuchacze,

informujemy, że wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w formule 2012 dostępne są po zalogowaniu na stronie www.oke.lomza.pl. Hasło zostało Państwu wydane przed egzaminem.

Wyniki egzaminów w formule 2017 otrzymali Państwo mailowo lub za pomocą wiadomości SMS, jeśli w deklaracji podali Państwo swój nr. kontaktowy, bądź adres mailowy.

Szkoła nie udziela informacji o wynikach egzaminów telefonicznie.

Osoby, które nie zaliczyły egzaminu, bądź nie przystąpiły do niego, powinny złożyć deklarację uzupełniającą do 31 marca 2020 r. Można zrobić to osobiście w sekretariacie szkoły, lub zalecane - mailowo na adres olsztyn@zak.edu.pl – scan deklaracji lub wyraźne zdjęcie z widocznym podpisem.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy z sekretariatem lub pod nr 89 535 40 55.

W sprawie odbiorów dyplomów prosimy również o kontakt telefoniczny lub mailowy.