Plan zajęć 14 - 15 listopada

Kierunki Jednoroczne

10.11.2020

Drodzy Słuchacze,

Przed Wami kolejny zjazd w Szkole Żak. Informujemy, że zgodnie z zaleceniami MEN wszystkie zajęcia będą odbywały się zdalnie - w Szkole Żak za pomocą komunikatora ZOOM. W celu możliwości uczestniczenia w zajęciach konieczne jest zatem zainstalowanie tej aplikacji na swoich komputerach/telefonach.

Dokładną instrukcję instalacji i obsługi programu ZOOM znajdziecie Państwo w Strefie Słuchacza na stronie www Szkoły Żak.

W dniu zajęć, także w Strefie Słuchacza, będą widoczne linki służące do połączenia się z nauczycielem w odpowiednich godzinach danych zajęć.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Sekretariatem szkoły pod numerem 89 535 44 55, lub mailowo na: olsztyn@zak.edu.pl

Poniżej dokładny harmonogram zajęć w najbliższy weekend.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: