Technik Masażysta semestr 1

PLAN ZAJĘĆ

10.2.2021

Szanowni Słuchacze!

Poniżej znajdziecie plan zajęć na kierunku Technik Masażysta. Plan jest stały i co tydzień taki sam w całym semestrze nauki. Niemniej jednak, z uwagi na okres pandemii i idące za tym częste zmiany w systemie nauczania, prosimy o stałe śledzenie aktualności na naszej stronie internetowej.

W najbliższy weekend, tj. 11,12 i 13 luty, zajęcia odbywają się online za pomocą platformy ZOOM. Prosimy o zainstalowanie tego komunikatora na swoich urządzeniach. Linki do zajęć znajdziecie Państwo w Strefie Słuchacza na naszej stronie internetowej. Tam także znajduje się dokładna instrukcja do zainstalowania i korzystania z komunikatora ZOOM.

W razie problemów zapraszamy do kontaktu z Sekretariatem Szkoły pod numerem: 89 535 40 55