Egzamin zawodowy/ egzamin maturalny

Deklaracja przestąpienia do egzaminu

1.9.2022

Szanowni Słuchacze,

informuję że do 15 września 2022 roku należy osobiście złożyć deklarację przystąpienia do egzaminu zawodowego. Dokument można wypełnić w sekretariacie szkoły. Deklaracje wysłane drogą mailową pozostaną bez rozpatrzenia.

Warunkiem ukończenia szkoły policealnej jest przystąpienie do egzaminu zawodowego w części teoretycznej i praktycznej, dlatego deklarację powinni złożyć następujący Słuchacze: DSK IV, DSA IV, FLO II, OŚ II, TMA IV, BHP III.

Informuję również, że Słuchacze semestru V i VI LO, którzy chcą przystąpić do egzaminu maturalnego w 2023 roku, muszą złożyć osobiście w sekretariacie szkoły deklarację wstępną przystąpienia do tego egzaminu. Termin- do 30 września 2022. Deklarację ostateczną należy złożyć do 7 lutego 2023 r, jeśli zmanił się deklarowany wcześniej przedmiot.

W razie pytań zapraszam do kontaktu z dyrektorem podczas zjazdu.