Rekrutacja zimowa CZAR START!

Zapisz się do Żaka i zacznij naukę już w lutym!

15.11.2022

TAK! Naukę w Żaku możesz zacząć dwa razy w roku :) we wrześniu lub w lutym. Nie obawiaj się, że Twój pociąg do nauki zdąży osłabnąć przez rok. Wyciągaj magiczny kufer z dokumentami, uzupełnij niezbędne dane w formularzu zapisowym online i zaczaruj swoją przyszłość.

Jeżeli szukasz sposobu na oczarowanie pracodawcy i zdobycie awansu w pracy lub po prostu chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje to trafiłeś we właściwe miejsce.

Szukasz magicznego tricku na darmowe wykształcenie, które zapewni Ci świetlaną przyszłość? Sprawdź koniecznie ofertę edukacyjną w naszych szkołach policealnych i szkołach medycznych. Chcesz uzupełnić wykształcenie i szukasz ciekawego kursu? Wybierz coś z oferty kształcenia jednorocznego, kursów online lub kursów stacjonarnych.

Rozpocznij swoją magiczną przygodę z Żakiem jeszcze w lutym!