HARMONOGRAMY ZJAZDÓW "Żak" WIOSNA 2024

HARMONOGRAMY ZJAZDÓW WIOSNA 2024 - szkoły policealne, liceum ogólnokształcące, szkoła kosmetyczna, szkoła opieki medycznej (TSM, OM1, OM2, OM3), szkoła medyczna (TMA 1, TMA 2, TMA 3), Kierunki Jednoroczne.

5.1.2024

Drodzy Słuchacze,

Poniżej zamieszczamy Harmonogramy Zjazdów na Semestr Wiosna 2024 dla Szkoły Policealnej, Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły Opieki Medycznej (TSM, OM 1,2,3), Szkoły Medycznej (TMA 1,2,3), Szkoły Kosmetycznej i Kierunków Jednorocznych. Bardzo proszę o zapoznanie się ze szczegółami i zarezerwowanie sobie wymienionych terminów na naukę w Szkole. Jednocześnie informujemy, iż Szkoła zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu w związku z tym bardzo prosimy o systematyczne sprawdzanie zakładki "aktualności " na stronie Szkoły Żak Olsztyn.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia.