• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Trwa II etap rekrutacji - spiesz się, by nie zabrakło dla Ciebie miejsca

20.8.2017

Do 15 września trwa drugi etap rekrutacji do największej na Warmii i Mazurach , całkowicie BEZPŁATNEJ szkoły policealnej ŻAK w Olsztynie.

Przyjdź i sprawdź pakiety korzysci w szkole Żak !!!

W trakcie nauki możesz odbyć krótkie kursy, zwiekszające Twoje sznase na runku pracy . Nie zmarnuj swojej szansy na lepszy start !!!

Osoby które złożą podanie (osobiście lub : www.zak.edu.pl/formularz ) na dowolny kierunek w naszej ofercie zostaną automatycznie przyjęte na nowy semestr.

Dlaczego my?

- U nas ZA DARMO, oznacza całkowity brak opłat przez cały cykl nauki!
Jesteśmy największą szkołą policealną w województwie warmińsko- mazurskim, oferującą najszerszą, prawdziwie bezpłatną i dostosowaną do rynku pracy ofertę kierunkową.
- Jako szkoła o uprawnieniach szkoły publicznej, wszystkie świadectwa, egzaminy, legitymacje czy zaświadczenie do instytucji mają charakter druków państwowych.
-Zaoczny charakter nauki (wyjątek technik masażysta) pozwala łączyć pracę zawodową, studia czy inne formy rozwoju osobistego, z całkowicie bezpłatną nauką, dającą większe umiejętności, kwalifikacje i podnoszącą wartość słuchacza na rynku pracy.

Nasza oferta: