Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

17.9.2018

22.09 -  Wyższa Szkoła Infromatyki i Zarządzania ul. Artyleryjska 3F Olsztyn

O godz . 9.00  spotyka się:

LO I – Liceum Ogólnokształcące semestr I

LO III - Liceum Ogólnokształcące semestr III

BHP I – Technik bezpieczeństwa i higieny pracy semestr I

O godz. 10.40 spotyka się:

DSA I – Technik Administracji semestr I

DSK I – Technik Usług Kosmetycznych semestr I

O godzinie 12.20 spotykają się:

DSR I – Technik Rachunkowości semestr I

FLO I – Florysta semestr I

Podczas spotkań , przekażemy Państwu informacje dot.  planów zajęć , organizacji zjazdów i spraw bieżących.

29.09-30.09 ruszają kierunki - zgodnie z harmonogramem - pierwsze i drugie sem. szkół jednorocznych płatnych.

Przypominamy - czesne w szkołach płatnych, nie odpowiada miesiącom nauki - jest podzielone na 5 równych rat w sem.

Prosimy o pilne dostarczenie brakujących zaświadczeń lekarskich . Bez nich nie możemy wydawać Państwu zaświadczeń do ZUS , PCPR itp. , czy też legitymacji szkolnych.

Zajęcia odbywają się w Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania  w Olsztynie, ul. Artyleryjska 3F  zaraz przy Dworcu Zachodnim w Olsztynie budynek 3F sala 314

Dojazd z Dworca Głównego linie autobusów mpk nr  101, 107 przestanek grunwaldzka oraz jezioro długie

W razie pytań jesteśmy do państwa dyspozycji  pod numerem tel. (89)535-44-55 lub za pośrednictwem aplikacji FB.